Коли Туреччина відкриє пляжний сезон в червні – як будуть працювати готелі

Новини України

У Туреччині готуються відкрити пляжний сезон і готелі для гостей країни вже в червні

Туреччина відкриває пляжний сезон. Названі умови сертифікації для готелів. Фото: pixabay.com

Туреччина готується до відновлення міжнародного туризму вже з червня і склала перелік правил і умов для готелів, які хочуть поселити гостей в умовах пандемії коронавіруса.

Про це повідомив міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Ерсой, повідомляє Hurriyet.

“Всі правила, які описані як обов’язкові для організацій в інших країнах, будуть застосовуватися в рамках сертифіката. Сертифікації теж недостатньо. Ми підготували лист про наміри (відновити туризм). Лист про наміри буде відправлена у всі країни, які постачають нас відпочиваючими. У змісті листи будуть вказані деталі сертифікації”, – заявив він.

Так, до кінця травня країна почне відкрити внутрішнє авіасполучення, а в червні планується запуск регулярних пасажирських рейсів з деякими країнами.

Для того, щоб отримати сертифікат за дозвіл поселити іноземних туристів, необхідно буде забезпечити можливість соціальної дистанції між відпочиваючими в 1,5 метра. Працівники готелів і ресторанів будуть зобов’язані пройти спеціальне навчання, щоб контролювати виконання гігієнічних і дистанційних норм між туристами.

Також в цьому році в турецьких ресторанах не буде шведських столів – їжу та напої будуть видавати працівники закладів. Загальнодоступними будуть дані про місця надання медичних послуг в туристичних районах країни.

За словами Эрсоя, в 2020 році планувалося прийняти близько 58 мільйонів туристів. Однак з-за пандемії можливість розмістити і забезпечити безпеку гостей буде тільки у 60% готелів.

Відзначимо, на даний момент у Туреччині відомо про понад 137 тисяч хворих коронавірусом. Більше 3,7 тисяч пацієнтів померли в процесі лікування.

Нагадаємо, під час літнього сезону 2020 в Туреччині на туристів і їх обслуговування накладуть деякі обмеження в зв’язку з пандемією, щоб не піддавати ризику мандрівників і громадян країни.

Залишити відповідь