Коли в Києві можуть запустити метро – коментар заступника керівника КП Київський метрополітен

Новини України

Метро Києва оголосило про готовність запуститися 25 травня

У київському метро готові відновити пасажирські перевезення з 25 травня. Фото: “Країна”

У комунальному підприємстві “Київський метрополітен” готові до відновлення пасажирських перевезень з 25 травня – у разі, якщо Кабмін ухвалить відповідне рішення. Як будуть виплачувати компенсації тим, у кого були проїзні на березень або квітень, ще не визначилися. Але це питання обіцяють вирішити до терміну початку роботи підземки.

Про це з посиланням на заступника начальника “Київського метрополітену” Наталію Макогон пишуть “Українські новини”.

“Після прийняття рішення ми одразу готові відновити роботу. Якщо нам дозволять з 25 (травня), то ми відповідно запустити з 25”, – сказала Макогон.

Рішення має прийняти уряд, в ньому, крім іншого, пропишуть алгоритм роботи підземки, який у “Київському метрополітені” готові виконувати.

Зараз на підприємстві розробляють юридичний механізм, за яким будуть виплачувати компенсацію власникам проїзних на березень і квітень. А ті, у кого зелені картки, просто зможуть використовувати свої поїздки. Також деякий час можна буде застосовувати жетони.

За словами Наталії Макогон, “Київський метрополітен” не зупиняв свою роботу, були зупинені тільки пасажирські перевезення, а підприємство продовжувало проводити ремонтні роботи, обслуговувати інфраструктуру.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко зажадав від Кабміну відкрити метро в Києві з 25 травня. Втім, міністр інфраструктури Владислав Криклій виступив проти відкриття підземки в цей термін.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь