Коли в Росії буде вакцина від коронавіруса для широкого застосування

Новини України

У Росії назвали терміни появи вакцини від коронавіруса для широкого застосування

В Росії почали клінічні дослідження вакцини від коронавіруса. Фото: pixabay.com

У Росії заявили про проведення клінічних випробувань вакцини від коронавіруса широкої дії.

Про це заявив міністр охорони здоров’я РФ Михайло Мурашко ефірі телеканалу “Росія 1”, передає ТАСС.

“Сьогодні кілька розробників ведуть свої дослідження за даним напрямом, вже йдуть доклінічні випробування. Все поки що йде в графіку, поки ніяких збоїв немає. Ми прогнозуємо, що перші результати і доступ для більш широкого застосування повинен з’явитися в кінці липня”, – сказав він.

Нагадаємо, у США успішно випробували вакцину від коронавіруса, яку розробила біотехнологічна компанія Moderna. У першому етапі перевірок препарату брали участь 45 добровольців. Випробування вакцини почалися ще 16 березня.

У рамках експерименту було відібрано 45 осіб, які отримували різні дози препарату. Так, у тих, кому ввели мала кількість речовини, виробилися такі ж антитіла, як у тих, хто вже переніс зараження вірусом. При цьому організм тих піддослідних, які отримали велику дозу сироватки, справив більше антитіл, ніж після лікування від коронавіруса.

Як повідомляла “Країна”, Китай проводить випробування вже п’яти вакцин від коронавіруса на групі добровольців. На даний момент не спостерігається ніяких серйозних небажаних реакцій” серед 2575 осіб, які беруть участь у випробуванні цих п’яти вакцин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь