Коли в Україні можна буде відвідувати пляжі і купатися після пом’якшення карантину

Новини України

Моз може дозволити українцям ходити на пляжі і купатися після пом’якшення карантину

В Україні можуть дозволити ходити на пляжі після пом’якшення карантину. Фото: Pixabay

У Моз думають над дозволом використовувати пляжі і купатися у відкритих водоймах і басейнах після пом’якшення карантину.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санлікар країни Віктор Ляшко в ефірі програми “Здорова політика” UA: Українське радіо в середу, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Спортзали ми відкриваємо, щодо басейнів є проблема, оскільки ми тільки вивчаємо питання, чи може передатися вірус через водний шлях. І це питання буде також стосуватися пляжів”, – сказав він.

За словами Ляшка, рішення буде ухвалено найближчим часом.

“Найближчим часом буде позиція головного державного санлікаря щодо можливості купання в літній період в проточній воді, в морі, в озерах”, – сказав він.

Крім того, санлікар наголосив, що зараз він проводить консультації з цього питання з експертами Національної академії наук України (НАНУ).

“Чекаю їх пропозицій, у нас надходить нова інформація по коронавирусу, і нам треба прийняти виважене рішення”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив, що він проти введення в метро на карантині пропусків, з-за яких утворюються натовпу.

Також ми писали, що Ляшко оголосив про масову вакцинацію українців напередодні другої хвилі коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь