Коли в Україні запрацює громадський транспорт і відкриється авіасполучення

Новини України

Ляшко розповів, за яких умов в Україні відкриються авіасполучення і громадський транспорт

Ляшко розповів, коли в Україні відкриють внутрішнє авіасполучення і транспорт. Фото: Pixabay

Моз комплексно розглядає відкриття внутрішнього авіасполучення і громадського транспорту в Україні.

Про це заявив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі програми “Здорова політика” UA: Українське радіо в середу, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Внутрішні рейси будуть відкриті тоді, коли ми відкриємо громадський транспорт, зараз ми розглядаємо це питання комплексно. Коли ми говоримо про відновлення громадського транспорту, ми маємо на увазі все перевезення. В тому числі і міжобласні”, – сказав він.

За словами Ляшка, повідомлення між областями буде можливо лише у випадках, коли обидві області будуть відповідати критеріям безпеки епідемічної ситуації.

“Не можна говорити про відновлення сполучення між Хмельницьким та Чернівцями, Чернівці якщо не будуть відповідати критеріям, визначеним у постанові Кабміну про благополучній епідемічній ситуації. Області зможуть відновити сполучення між собою тільки, якщо вони обидва потрапляють під ці критерії. Так само розглядається питання внутрішнього авіасполучення”, – сказав він.

Крім того, Ляшко зазначив, що питання авіасполучення з країнами ЄС розглядатимуть, “коли у них відкриється авіасполучення”

“Євросоюз проводить щотижня зустрічі компетентних міністрів, де вони розглядають питання відновлення туристичного сезону та відновлення авіасполучення. Зараз вони пересунули дату можливого відновлення на 15 червня, вони кажуть, що раніше не буде. І якщо у них відкриється авіасполучення, то Україна теж буде розглядати питання відкриття авіасполучення з країнами ЄС”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше в МЗС повідомили, що авіасполучення України із зовнішнім світом влітку не відновиться.

Також ми писали, що Ляшко проти введення в метро на карантині пропусків, з-за яких утворюються натовпу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь