Коли в Україні запрацюють громадський транспорт, дитячі сади і метро

Новини України

Громадський транспорт запустять 22 травня, а метро 25 травня – Шмигаль

Незабаром в Україні можуть повернути в роботу транспорт і дитсадки. Фото: Изым Каумбаев / “Країна”

З 22 травня в Україні можуть відновити роботу транспорту, а до 25 числа відкрити дитячі садки і метро.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів у прямому ефірі телеканалу ICTV.

“Дія карантину буде продовжено, але ми переходимо, як і обіцяли до адаптивного карантину. Вже з 22 числа буде прийнятий ряд пом’якшень щодо карантину. Ми дозволимо рух міського та приміського наземного транспорту, ми вирішимо проведення спортивних змагань, ми також відкриємо готелі, крім хостелів, дозволимо роботу готелів без роботи ресторанів і басейнів. Також буде пом’якшена можливість проведення служб у храмах”, – заявив він.

За словами Шмигаля, обмеження на дистанцію будуть як і раніше контролюватися у всіх цих установах, а остаточне рішення буде прийнято на засіданні уряду 20 травня.

“З 25 числа уряд дозволить роботу дитячих садків і роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація. Тут будемо працювати спільно з місцевою владою”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, в Україні триває епідемія коронавіруса. І, хоча число нових хворих не зменшується, на цьому тижні Кабмін планує новий виток ослаблення карантину. З 22 травня можуть запустити роботу спортивних клубів, готелів, шкіл.

Як повідомляла “Країна”, незважаючи на те, що в поліції рапортують про зниження рівня злочинності під час карантину майже на третину Україну скоро може очікувати вибух криміналу з-за повального безробіття та безгрошів’я.

Залишити відповідь