Коли відкриють дитячі садки в Україні – коментар голови Моз

Новини України

Дитячі садки в Україні можуть відкритися вже з 22 травня – Степанов

Дитячі садки в Україні можуть почати роботу з 22 травня. Фото: Pixabay

В Україні дитячі садки можуть відновити роботу вже на другому етапі ослаблення в країні карантину – з 22 травня. При цьому будуть прописані чіткі критерії, як вони зможуть функціонувати в умовах епідемії коронавіруса.

Про це в ході онлайн-конференції 14 травня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відео оприлюднено в Facebook.

Так, Степанов нагадав, що Моз уже презентував план виходу України з карантину. Перший етап був упроваджений з 11 травня, наступний запланований на 22 травня. Попередньо передбачається, що з цієї дати в країні дозволять проводити спортивні змагання – але без глядачів. Також будуть знову функціонувати готелю – але не хостели і за умови, що ресторани і спортзали в них працювати не будуть. Крім того, відомство дозволить проведення ЗНО.

“Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт і також дошкільні навчальні заклад”, – сказав Степанов.

За його словами, все це стане можливим лише за умови дотримання санітарних норм, які включають у тому числі масковий режим, соціальні дистанції, дезінфекцію рук. Також Моз пропише чіткі вимоги за нормами роботи з приводу кожного з пунктів послаблень.

Степанов про другому етапі пом’якшення карантину – з 05:28

Нагадаємо, вранці 14 травня кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 16 847 осіб.

“Країна” веде онлайн-хроніку про те, що відбувається у зв’язку з пандемією 14 травня: в Україні готуються відкривати спортзали і транспорт.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь