Коли відкриються дитячі садки на карантин в Україні – влітку після коронавіруса

Новини України

Ляшко повідомив, при якому умови в Україні вже влітку можуть відкритися дитячі садки

Ляшко розповів, коли можуть відкритися садки. Фото: Facebook/Віктор Ляшко

Заступник міністра охорони здоров’я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який повідомив, коли в Україні буде працювати метро, розповів, коли в країні можуть відкритися дитячі садки.

За словами Ляшка, це можна буде зробити, якщо влітку буде менше поширюватися коронавірус.

Про це санлікар розповів “РБК-Україна”.

У Моз вважають, що ситуація з епідемією повинна покращитися, щоб відкрилися дошкільні дитячі установи. Також у відомстві спостерігають за тим, як сезонність вплине на хід епідемії.

“Якщо число випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, може бути, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі сади відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадках (нововиявлених хворих Covid-19 щодня – Ред.) і маска стане з нами невід’ємним іншому до кінця цього року”, – сказав Ляшко.

 

Нагадаємо, з понеділка, 11 травня, буде відновлена робота частини установ і певних видів діяльності. Ми розповідали, як будуть працювати непроводовольственные магазини після ослаблення карантинних заходів.

Також ми писали, як Київ почне виходити з карантину 12 травня.

Залишити відповідь