Коли відновлять роботу трамваї, тролейбуси та автобуси в Києві – 23 травня 2020

Новини України

У Кличка заявили, що трамваї, тролейбуси і маршрутки можуть піти по вулицях Києва вже з 23 травня

В Києві з 23 травня може повністю відновитися робота наземного транспорту. Фото: “Країна”

В Києві з 23 травня планують відновити роботу наземного транспорту у повному обсязі без обмежень, що були введені з-за пандемії коронавіруса.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густелев в ефірі телеканалу “Україна 24”, в понеділок, 18 травня.

“З 23 травня ми плануємо пускати наземний транспорт в необмеженій режимі. Це трамвай, тролейбус, автобус і маршрутні таксі. Що стосується метрополітену, то мер міста Києва Віталій Кличко неодноразово звертався до Кабінету міністрів з проханням дозволити відкриття метрополітену з 25 травня в разі відсутності погіршення епідеміологічної ситуації в місті Києві”, – сказав він.

За словами Густелева, на даний момент наземний транспорт працює тільки на 30%. В ньому можна поїздки тільки за спецперепустками для тих, хто забезпечує життєдіяльність міста.

Раніше ми писали, що за словами Кличка в Києві з 22 травня відновлять роботу спортзали, великі магазини і наземний транспорт.

Також повідомляли, що в Міністерстві охорони здоров’я розробили проект рекомендацій для відновлення роботи громадського автотранспорту під час пом’якшення карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь