Коли запустять транспорт в Україні після карантину

Новини України

Автобуси, поїзди і літаки. Як будуть запускати транспорт в Україні. Інфографіка

В Україні транспорт будуть запускати в три етапи. Фото: Страна.иа

В Україні транспорт почнуть запускати з автобусного сполучення, потім почнуть працювати електрички. На другому етапі відкриють міжобласні маршрути і таксі, поїдуть приміські електрички і всі пасажирські поїзди (крім сезонних). На останньому етапі відновлять роботу сезонних поїздів і авіації.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України на сторінці в Telegram.

Судячи з інфографіки, транспорт почне виходити з карантину в три етапи. А от відкриття метро не записана ні в один з них. Також немає дат, коли почнуться ослаблення в роботі транспорту. Їх обіцяли узгодити до кінця цього тижня з Моз.

Ось як виглядає проміжний план виходу транспорту з карантину:

1 етап – в країні почнуть працювати автостанції і відновлять міські (крім маршрутних таксі) та приміські перевезення в межах одного району, пізніше – внутрішньообласні перевезення і роботу пасажирської авіації внутрішнього сполучення. Також відновлять курсування частини приміських поїздів і окремих пасажирських поїздів далекого прямування.

2 етап – запуск міжобласних і міжнародних автоперевезень, маршруток. Почнуть ходити всі приміські поїзди, які курсуватимуть у світлий час доби, а також усі пасажирські поїзди згідно з графіком.

3 етап (після завершення карантину) – відбудеться запуск міжнародного залізничного сполучення і сезонних поїздів, відновлять міжнародне авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

При цьому Мінінфраструктури підкреслили, що цей план не є остаточним і може змінитися. Всі ці етапи будуть здійснюватися за умови виконання перевізниками своїх професійних обов’язків і санітарних норм, а пасажирам необхідно виробити безпечний маршрут до автостанцій та забезпечити масковий режим в салонах транспорту.

Правила для водіїв:

  • Забезпеченість засобами індивідуального захисту
  • Постійний контроль над самопочуттям водіїв
  • Дезінфекція салонів транспортного засобу перед кожним рейсом

Правила для пасажирів:

  • Забезпеченість засобами індивідуального захисту (захисною маскою або респіратором)

Правила для адміністрацій автостанцій:

  • Забезпечення пасажирів достатньою кількістю спиртовмісних дезінфекційних засобів для дезінфекції рук
  • Контроль за дотриманням безпечної дистанції в залах очікування і на платформах
  • Регулярна дезінфекція приміщень автостанції і місць очікування.

Між тим міністр інфраструктури Владислав Криклій не згоден з мером Києва Віталієм Кличком з приводу необхідності відкрити метро з 25 травня.

Нагадаємо, дитячі садки в Україні можуть відкритися вже з 22 травня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь