Команда Формули-1 – «Мерседес» змінила традиційну срібну ліврею на чорну за порадою Хемілтона

Новини спорту

Незмінний чемпіон шести останніх сезонів Формули-1 – команда «Мерседес» на своєму офіційному сайті представила забарвлення боліда на поточний сезон.

“Мерседес”

При цьому звична срібна лівреї була замінена на чорну.

На боліді також з’явилася напис End racism (Кінець расизму).

При цьому за словами керівника команди Тото Вольффа ініціатором по зміні традиційного кольору боліда виступив 6-разовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон.

«Льюїс використовує нинішній резонанс, щоб домогтися реальних змін, — сказав Вольфф. — Ми з ним довго обговорювали цю тему. Він питав мене, як часто мені доводилося замислюватися про колір своєї шкіри, як часто я відчував себе ущемленим. І я вимушений був зізнатися, що ніколи не опинявся в таких ситуаціях», — поділився австрієць подробицями телефонної розмови з Льюїсом.

У свою чергу, Хемілтон прокоментував чорну забарвлення боліда «Мерседес».

«Дуже важливо, щоб ми скористалися цим моментом і використовували його, щоб стати краще і втілити реальні значущі зміни в питаннях забезпечення рівності та інклюзивності, — наводить слова пілота прес-служба команди. — Я сам стикався з расизмом у своєму житті і бачив, як моя сім’я і друзі постраждали від нього, так що я говорю від щирого серця, коли я закликаю до змін.

Спілкуючись з Тото Вольфом, я висловив надію, що ми зможемо досягти більшого як команда. Це так важливо, щоб ми були єдині. І я хотів би сказати величезне спасибі Тото і правлінню «Мерседес» за те, що вони знайшли час вислухати, поговорити і дійсно зрозуміти мій досвід і пристрасть в цих питаннях. Команда готова змінюватися і вдосконалюватися.

Ми хочемо побудувати спадщину, яке виходить за рамки спорту, і якщо ми зможемо бути лідерами і зможемо почати створювати більше різноманітності в нашому власному бізнесі, це послужить сильним посланням і дасть іншим впевненість».

Нагадаємо, програма першого Гран-Прі сезону стартує 3 липня.

Залишити відповідь