Комітет охорони здоров’я ЄС прийняв до свого складу Україну в якості спостерігача

Новини України

Україна отримала статус спостерігача при Комітету Євросоюзу з охорони здоров’я

Україна стала спостерігачем у Комітеті з питань охорони здоров’я ЄС. Скріншот: facebook.com/moz.ukr

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що нашу країну включили в Комітет з питань охорони здоров’я Європи в якості спостерігача.

Про це він повідомив під час щоденного брифінгу, який транслювався на сторінці відомства в Facebook.

“Днями ми отримали лист від Європейської комісії, Україна прийнята до складу Комітету з охорони здоров’я Європейського Союзу в якості спостерігача. Це дуже важлива подія для нас, тому що до складу цього Комітету входять всі провідні країни Європейського Союзу”, – сказав він.

За словами Максимова, на цих засіданнях розглядаються питання про те, як реагувати на різні виклики, які стоять перед світом.

“Під час засідань цього Комітету розглядається, яким чином реагують ті чи інші країни окремо і разом на ті виклики, які зараз стоять перед цим світом, в тому числі і перед Європейським Союзом … Я впевнений, це піде тільки на користь Україні, і на користь нашої системи охорони здоров’я”, – підкреслив він.

Щоденний брифінг міністра охорони здоров’я. Дивитися з 14:00. Відео: facebook.com/moz.ukr

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я нагадало правила відвідування салонів краси і роботи в них під час дії карантинних обмежень в Україні.

Також “Країна” писала, що за минулу добу, 16 травня, коронавірусом в Києві заразилися 59 осіб. З них 10 медиків і три дитини.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь