Комітет Ради вирішив розділити Минэкоэнерго

Новини України

Экокомитет Ради запропонує Кабміну розділити Минэкоэнерго на два міністерства

Минэкоэнерго вирішили розділити на два міністерства. Фото: tOrange.biz

У Комітеті з питань екологічної політики і природокористування вирішили розділити Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища на два відомства. Відповідні рекомендації будуть внесені уряду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова комітету Олександр Мариковський (фракція “Слуга народу”) у четвер, 14 травня.

“Враховуючи останні події, экокомитет терміново прийняв рішення рекомендувати процес роз’єднання Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два окремих”, – написав Мариковський.

Він зазначив, що т.в.о. голови Минэкоэнерго Ольга Буславец “обіцяла сприяти процесу”.

Також Мариковський додав, що буде обговорювати дорожню карту поділу міністерства на найближчій зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмыгалем, яка відбудеться сьогодні.

Нагадаємо, Міненерговугілля реорганізували, приєднавши до Мінприроди рішенням уряду №829 “Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади” від 2 вересня 2019 року.

Перед цим глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що реорганізація Міністерства енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання його до Міністерства екології та природних ресурсів було не кращої ідей, оскільки між енергетичним та екологічним напрямками існує конфлікт інтересів.

Нагадаємо, в березні “Слуги народу” повідомили, які міністерства вирішили розділити.

Також ми писали, що Кабмін розділив Міністерство у справах ветеранів та переселенців на два відомства.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь