Конкурс дитячого малюнка – Що думають діти в Україні про коронавирусе і карантині. Фото

Новини України

Маленькі українці намалювали все, що думають про коронавирусе і карантині. Фото

Маленькі українці попросили залишатися вдома і моляться за одужання планети. Зворушлива виставка в День захисту дітей. Фото: Facebook / Центр громадського здоров’я

У Міжнародний день захисту дітей українцям показали дитячі малюнки, які показують відношення маленьких громадян до пандемії і карантину.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я в Facebook.

“1 червня – Міжнародний день захисту дітей. В цей день Музей Дитячої Творчості спільно з Центром громадського здоров’я України підготували виставку дитячих малюнків, які діти створили під час перебування на карантині. Діти самі вибирали тему для творчості, а батьки і вчителі надсилали готові роботи. Ця добірка дитячих малюнків цікава тим, що демонструє ставлення українських дітей до пандемії COVID-19”, – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, у Міжнародний день захисту дітей президент України Володимир Зеленський розмістив символічне фото зі своєю сім’єю і вперше показав сина Кирила.

Як повідомляла “Країна”, уряд України прийняв низку рішень щодо захисту дітей. Зокрема, дозволило дітям-сиротам проживати в притулках сімейного типу до 23 років.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь