Конкурс на посаду глави НСЗУ – Максим Степанов відкинув усіх кандидатів на посаду

Новини України

Моз відкинув всіх кандидатів на пост глави НСЗУ. Тепер начальника оберуть без конкурсу

Глава Моз Максим Степанов. Фото: Facebook

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов не прийняв жодної з трьох кандидатур на посаду голови Національної служби здоров’я України, які опинилися у фіналі конкурсу.

Про це міністр заявив під час засідання Кабміну у середу, 20 травня.

“На голову НСЗУ був проведений конкурс у січні. Я провів співбесіду відповідно до законодавства з трьома людьми, які перемогли у цьому конкурсі, подав сьогодні протокольне рішення про відсутність переможця конкурсу.

Також сьогодні прийнято розпорядження про необхідність призначення на вакантну посаду голови НСЗУ шляхом укладення контракту про проходження державної служби у відповідності з чинним законодавством”, – сказав Степанов.

Це означає, що главу НСЗУ можуть призначити по позаконкурсній процедурою. Ймовірно, це відбудеться на наступному засіданні Кабміну.

В. о. керівника НСЗУ Оксана Мовчан, яка була фіналісткою конкурсу, раніше повідомила “Інтерфакс-Україна”, що всі три кандидати прийшли на співбесіду з міністром охорони здоров’я і відповіли на всі питання, які він поставив.

“Всім нам поставили одні і ті ж питання дуже загального характеру про головні завдання НСЗУ і про те, що потрібно зробити в найближчі роки.

Не було детальних питань, не було техніки процесів, не було питань про те, як зараз організована робота служби”, – сказала вона.

За словами Мовчан, “зустріч з міністром була схожа, швидше, на формальний крок, який він повинен зробити, щоб перейти до подальшого вже сформованого плану”.

Нагадаємо, що найбільшу кількість балів у конкурсі набрала в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан, друге місце посіла заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, а третє – директор Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

НСЗУ – це орган, який створили у рамках медреформи в 2017 році. Він контролює всі виплати в сфері охорони здоров’я, вибирає лікарні, які будуть отримувати гроші від держави, і контролює розподіл понад 100 мільярдів гривень на рік на оплату послуг пацієнтів.

Раніше глава Моз назвав умови для ослаблення карантину в регіонах.

Також ми писали, що Степанов назвав чотири дати наступних етапів пом’якшення карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь