Корабель-будівельник “Північного потоку-2 прибув до Німеччини

Новини України

До Німеччини прибуло російське судно, здатне добудувати “Північний потік-2”

До Німеччини прибуло єдине судно, здатне добудувати “Північний потік-2”. Фото: livejournal.com/marafonec

Будівництво газопроводу “Північний потік-2” може найближчим часом поновитися за допомогою російського корабля-трубоукладача, який днями прибув до місця завершення будівництва.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на аналіз супутникових знімків території будівництва.

За інформацією видання, німецька порт Мукран прибув російський трубоукладчик “Академік Черський”, який повинен замінити кораблі швейцарських підрядників, які припинили будівництво через погрози американських санкцій. Судно йшло з Далекого Сходу Росії близько трьох місяців. Саме в цьому порту знаходяться труби, які використовують для спорудження “Північного потоку-2”

Супутникові спостереження за 10 травня свідчать про переміщення вже зварених на суші ділянок труб. Також близько будівництва помітили російську баржу “Фортуна”, яка буде допомагати основному трубоукладчику.

Представник “Північного потоку-2” не спростував і не підтвердив інформацію, зібрану журналістами. Якщо російські кораблі продовжать укладання труб, вони можуть закінчити будівництво до кінця року. Адже залишилося прокласти 100 км труб, що дорівнює приблизно 6% всього шляху.

Нагадаємо, будівництво “Північного потоку-2” зупинилося в грудні 2019 року через санкції США, які Вашингтон наклав на підрядників, які займаються укладанням труб для проекту російського “Газпрому”.

Як раніше повідомляла “Країна”, корабель-трубоукладчик “Академік Черський”, який вийшов з порту на Далекому Сході ще на початку лютого, прибув у Балтійське море.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь