Кордон України зі Словаччиною відкриють 1 червня — ОДА

Новини України

Україна з 1 червня відкриває пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною. Список

Україна відновить роботу пунктів пропуску зі Словаччиною. Фото: Facebook

У суботу, 30 травня, голова Закарпатської області Олексій Петров заявив про відкриття пунктів пропуску на кордоні зі Словаччиною. Це відбудеться в перший день літа – 1 червня.

Про це йдеться в повідомленні відомства на Facebook.

“Ми відкриваємо пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною. У Чопском прикордонному загоні повідомили, що з 1 червня, 01:01 ночі за київським часом, починають працювати такі КПП: “Ужгород-Вишнє Німецьке” – відкритий для легкового та вантажного автомобільного сполучення, перетин пішоходів і велосипедистів не дозволено; “Малий Березний–Убля” – в повному обсязі; “Малі Селменці-Великі Селменці” – в повному обсязі з 09:00 до 21:00 київського часу”, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим Петров нагадав, що, згідно інформації зі словацької сторони, на території країни продовжує діяти режим НС, пов’язаний з коронавірусом. Тому перетнути кордон зможуть люди з роздільною здатністю, а також ті, кому було надано відповідний дозвіл від міністерства.

Раніше ми писали про те, що Україна готується відновити пропускні операції громадян з Угорщиною і Словаччиною 29 травня і 1 червня відповідно.

Також ми публікували список всіх пунктів пропуску, які відновили роботу на кордоні з ЄС і Молдовою.

Залишити відповідь