Кордони ЄС можуть бути закриті до 15 червня

Новини України

Єврокомісія планує продовжити закриття кордонів ЄС до 15 червня

Єврокомісія планує продовжити закриття кордонів ЄС до 15 червня. Фото: pixabay.com

Єврокомісія запропонувала продовжити заборону на несуттєві поїздки в ЄС для громадян третіх країн до 15 червня.

Про це повідомляється в прес-службі Єврокомісії.

“Обмеження на вільне пересування і контроль на внутрішніх кордонах необхідно буде поступово скасувати, перш ніж ми зможемо зняти обмеження на зовнішніх кордонах і гарантувати доступ в ЄС для осіб, які не є членами ЄС, для несуттєвих поїздок. Це вимагає продовження заходів на зовнішніх кордонах, щоб зменшити ризик поширення захворювання через подорожі в ЄС”, – заявила представник Комісії ЄС з внутрішніх справ Ілва Йоханссон.

За її словами, незважаючи на те, що деякі європейські держави вже почали послаблювати карантин, ситуація із захворюваністю все ще не підконтрольна владі.

Нагадаємо, влада Фінляндії прийняли рішення відкрити кордони з 14 травня. При цьому виїзний туризм за кордон поки не рекомендується, зазначили влади. Крім того, з 1 червня буде дозволено проведення спортивних заходів, розповіли в кабміні. В цей же час почнеться поступове відкриття підприємств громадського харчування, закладів культури і спорту, реабілітаційних та інших приміщень. Крім того, будуть дозволені заходи чисельністю до 50 осіб.

Як повідомляла “Країна”, влада Латвії, Литви та Естонії домовилися з 15 травня зняти обмеження на пересування своїх громадян між цими державами, які були введені з-за пандемії коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь