Коронавірус гірше 11 вересня і Перл-Харбора – Трамп про китайському вірусі

Новини України

“Це гірше, ніж Перл-Харбор і Всесвітній торговий центр”. Трамп про наслідки коронавіруса

Трамп заявив, що коронавірус гірше всіх атак, які здійснювали на США. Фото: Twitter / Kolton999

Коронавірус – це найгірше, що траплялося зі Сполученими Штатами. Він гірше навіть атаки на Перл-Харбор і теракту 11 вересня.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, передає Associated Press.

“Ми пережили найгіршу атаку, яка коли-небудь була в нашій країні. Це гірше, ніж Перл-Харбор. Це гірше, ніж (атака на – Ред.) Всесвітній торговий центр 11 вересня 2001 року – Ред.). Подібного нашестя не було ніколи, і цього не повинно було трапитися. Це могло бути зупинено у джерела. Це могло бути зупинено в Китаї”, – заявив він.

Напередодні Трамп заявляв, що Китай мав всі можливості для запобігання пандемії, але з-за тривалого приховування факту появи і поширення коронавіруса, піддав небезпеці весь світ.

На даний момент у США коронавірусом хворіють понад 1,2 мільйона громадян, понад 70 тисяч чоловік померло. Штати залишаються лідером по захворюваності та смертності від коронавіруса.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що в недалекому майбутньому фахівці підготують і презентують звіт про походження коронавіруса нового типу, з-за якого ВООЗ в березні оголосила пандемію.

Як повідомляла “Країна”, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп стверджує, що приверне Китай до відповідальності, якщо вина Пекіна за поширення коронавіруса буде доведена.

 

Залишити відповідь