Коронавірус на Хмельницькій АЕС – на станції введено особливий режим

Новини України

“Беремо з дому зубну щітку і два тижні живемо на станції”. На Хмельницькій АЕС виявили коронавірус у співробітника. На станції введено особливий режим

На Хмельницькій АЕС виявлено коронавірус. Фото: pixabay

На Хмельницькій атомній електростанції в одного з працівників підтвердився коронавірус. Він вийшов з відпустки і працював на станції з 13 по 17 квітня. Після цього на АЕС зібралися вводити особливий режим роботи.

Про це повідомляє прес-служба ХАЕС.

З 18 квітня працівник знаходився вдома з температурою, а 21 квітня був ізольований в інфекційному відділенні у місті Нетішин. Після того, як 25 квітня у нього підтвердили інфекцію, на Хмельницькій АЕС повідомили, що прийняті заходи по запобіганню поширення коронавіруса.

Серед них дезінфекція місць перебування працівника, самоізоляція контактних осіб, тестування на коронавірус ізольованого оперативного персоналу ХАЕС та працівників, які постійно контактують з ними.

Всього, станом на 25 квітня на Хмельницькій АЕС знаходяться на лікарняних 9 працівників.

“Країна” взяла коментар у одного з працівників Хмельницької АЕС. Він розповів, що на станції введено особливий режим. Працівникам надали вибір: піти на оплачувану самоізоляцію, або написати заяву про згоду працювати в особливому режимі.

“Найбільш вірогідний так званий “вахтовий метод”. Тобто, хто згоден працювати бере з дому базові речі: зубну щітку, спортивний костюм, білизну, і два тижні живе на території АЕС, а потім на два тижні додому. Поки що офіційного розпорядження немає, але скоріш за все так і буде”, – сказав працівник ХАЕС.

Раніше “Країна” писала, що у двох співробітників Запорізької АЕС виявили коронавірус.

Також ми писали, що Кабмін обмежив в’їзд і виїзд з міст-супутників атомних електростанцій.
 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь