Коронавірус не боїться тепла і вологості – карантин впливає на захворюваність

Новини України

Вчені вважають, що коронавірус жарким літом не відступить

Канадські вчені відкинули думку про те, що коронавірус небезпечніше в холодну погоду. Фото: Аркадій Манн / “Країна”

Вчені спростували думку про те, що коронавірус може відступити на тлі наближення теплого сезону.

Про це повідомляє Canadian Medical Association Journal.

“Глобальний аналіз, опублікований в CMAJ, показав, що заходи соціального дистанціювання, такі як закриття шкіл, уповільнили поширення COVID-19, в той час як більш тепла погода і більш висока вологість зробили незначний вплив. Дослідники вивчили прогрес пандемії в 144 регіонах і не знайшли ніяких доказів того, що люди, які живуть в більш теплій погоді в березні, мали яке-небудь перевагу перед країнами з більш холодним кліматом”, – зазначено в повідомленні.

Зокрема дослідники аналізували погодні умови в різних регіонах США, Австралії та Канади. Також вони взяли до уваги дані про те, які заходи приймалися владою в боротьбі з поширенням коронавіруса.

За підсумками дослідження було визначено, що погода і клімат не мають впливу на захворюваність коронавірусом, на відміну від заходів, вжитих владою і відомствами, відповідальними за охорону здоров’я громадян.

Нагадаємо, ВООЗ повідомили, що немає підстав сподіватися на те, що влітку коронавірус нового типу (COVID-19) не буде поширюватися через спеку. Він продовжує поширюватися по світу.

Як повідомляла “Країна”, захворіти коронавирусной інфекцією можна незалежно від того, наскільки тепла і сонячна погода на вулиці. У країнах з жарким кліматом теж спостерігається поширення захворювання. Тому не варто вирушати на травневі свята на природу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь