Коронавірус у Дніпропетровській області – відомо більше 500 хворих

Новини України

Число хворих коронавірусом в Дніпропетровській області перевалило за п’ять сотень

Число хворих коронавірусом в Дніпропетровській області перевалило за п’ять сотень. Фото: pixabay.com

У Дніпропетровській області кількість хворих коронавірусом перевищило 500 осіб. Ще одна 23-річна дівчина перебуває у важкому стані.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Так, за останню добу стало відомо про 41 новому хворому коронавірусом . Всього заразилися 519 чоловік, 70 вилікувалися, а четверо померли.

Одна 23-річна вагітна мешканка Марганцю потрапила в лікарню імені Мечникова у важкому стані і продовжує боротися за життя.

“Дівчина потрапила в лікарню ім. Мечникова у вкрай важкому стані – з високою температурою, пневмонією і кровотечею. Вона була на 31 тижні вагітності. Двійня загинула. Всі вихідні лікарі були поруч з пацієнткою і робили все можливе, щоб вона почала дихати самостійно. Перелили більше 2,5 літрів донорської крові. Зараз у неї з’явилася невелика позитивна динаміка. Ми зняли апарат ШВЛ. 110 пацієнтів лікуються в госпітальних базах. Двоє – у важкому стані”, – зазначено в повідомленні.

Більшість хворих коронавірусом жителів регіону, за словами влади, знаходяться з легкому або середньому стані.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області за добу зафіксовано 54 нових випадків коронавіруса.

Як повідомляла “Країна” у Дніпропетровській області виявили 17 нових випадків COVID-19, з них відразу 11 – у Кривому Розі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь