Коронавірус у Франції – Надзвичайний стан продовжено до 10 липня

Новини України

У Франції Сенат підтримав продовження надзвичайного стану до 10 липня

У Франції Сенат підтримав продовження надзвичайного стану до 10 липня. Фото: Flickr

Надзвичайний стан у Франції, ваша з-за активного поширення коронавіруса, буде продовжено до 10 липня.

Таке рішення в ніч на середу, 6 травня, прийняв Сенат країни, повідомляє газета Le Figaro.

Верхня палата парламенту Франції, де переважає права опозиція підтримала проект закону про продовження режиму надзвичайного стану 240 голосами проти 25, 80 депутатів утрималися.

Міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Віра зазначив, що сім статей законопроекту спрямовані на те, щоб “консолідувати правові рамки” режиму надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я “інтегрувати в нього процес поступової відміни карантину”, який повинен початися 11 травня.

За даними газети, законопроект передбачає нові заходи, такі як карантин при прибутті на національну територію в певних випадках, і найбільш обговорювана захід – “інформаційна система” для відстеження пацієнтів і їх контактів.

Варто відзначити, що Сенат проголосував за продовження до 10 липня, в той час як в урядовому тексті було сказано 24 липня. Сенат також підтримав створення “інформаційної системи” для виявлення людей, заражених коронавірусом, та їх контактних осіб

Нагадаємо, що за останніми даними у Франції виявлено 170 694 випадків коронавіруса, з них померли 25 537.

Раніше ми писали, що Париж ввів нові обмежувальні заходи, спрямовані на стримування стрімкого поширення коронавіруса в країні. Тепер в’їзд на територію Франції можливий тільки при наявності спецперепустки, в якому будуть вказані цілі візиту і пояснення його необхідності.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь