Коронавірус у Франції. З 11 травня в країні планують відкрити магазини

Новини України

У Франції запропонували відкрити всі магазини 11 травня

Французький міністр економіки пропонує відкрити всі магазини в країні 11 травня. Фото: Franceinfo

У Франції торгові точки могли б відкритися 11 травня, коли передбачається зняття карантинних обмежень в країні, які були введені з-за поширення коронавіруса.

Про це повідомив міністр економіки і фінансів Франції Бруно Ле Мер, у четвер, 23 квітня, радіостанції Franceinfo.

“Ми бажаємо, щоб усі торговельні підприємства змогли відкритися 11 травня однаковим чином заради принципу справедливості”, – сказав міністр.

При цьому Ле Мер уточнив, що мова поки не йде про ресторанах, барах і кафе, для яких знадобляться “специфічні рішення”.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер, розповів каналу BFMTV, що очікуване 11 травня початок зняття обмежень, викликаних коронавірусом, не означає, що можна буде переміщатися всюди.

Глава МВС закликав населення змінити свою поведінку в частині планів пересування. “Після зняття ізоляції ми не будемо жити, як раніше. Ми більше не будемо переміщатися по території, як раніше”, – сказав Кастанер.

Нагадаємо, у Франції карантин продовжено до 10 травня, що на думку оточення Емманюель Макрона, дозволить французам зрозуміти, які “зусиль ще треба докласти” для боротьби з епідемією коронавіруса.

Також, раніше ми писали, що в Єлисейському палаці серйозно розглядається можливість ризику другої хвилі зараження населення коронавірусом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь