Коронавірус у Львові. З 12 березня почнуть працювати літні майданчики ресторанів

Новини України

У Львові ресторани зібралися відкрити літні майданчики кафе і ресторанів

У Львові відкриють літні майданчики. Фото: Pixabay

З 12 травня у Львові збираються почати поступово відновлювати діяльність літніх майданчиків. У мерії розробляють окремі правила роботи закладів.

Про це повідомив голова Львова Андрій Садовий під час онлайн-зустрічі з рестораторами міста, передає “Zaxid.net”.

Крім того, мерія міста звернулася до уряду для отримання дозволу відкрити частину магазинів, установ і перукарень.

“Опрацьовуємо пропозицію, щоб з 12 травня дозволити роботу літніх майданчиків. Будемо закликати уряд, щоб з 12 травня були послаблення для роботи різних закладів. Думаю, ресторанах було б логічно працювати на винос. Безперечно, буде питання безпеки, як організувати роботу, щоб працівникам було безпечно. Люди будуть ходити туди, де буде безпечно”, – зокрема сказав Андрій Садовий.

Роботу установ будуть відновлювати поступово і вони будуть працювати за спеціальним протоколом. Установи повинні бути забезпечені масками, рукавичками і дезінфекторами, проводити температурний скринінг і ретельну дезінфекцію.

“Температурний скринінг повинен бути обов’язковим як для працівників, так і для клієнтів. Відвідувачів з температурою приймати не можна і порадити їм пройти експрес-тестування в найближчій поліклініці. Це обов’язково буде прописано в нашому протоколі”, – запевнив мер Львова.

Рестораторам запропонували відмовитися від стандартного меню і зробити його безконтактним (онлайн, наклейка на столі або одноразові). Також під час розмови домовилися, що на літніх майданчиках треба розставляти столики так, щоб люди дотримувалися соціальної дистанції.

“Ми ці правила систематизуємо і вийдемо з єдиною позицією. Можемо почати з літніх майданчиків і потім приймати наступні кроки “, – зазначив Садовий.

Андрій Садовий дав доручення заступнику з питань розвитку Андрій Москаленко і головного архітектора Львова Антону Коломєйцев, щоб вони розробили кілька варіантів функціонування літніх майданчиків для закладів громадського харчування міста.

Як повідомила керівник міського штабу з протидії коронавіруса Галина Сличная, міська рада також звернувся до уряду, щоб місту дозволили відкрити частина магазинів і установ з 12 травня. Мова йде про майстерень по ремонту годинників, одягу і взуття, перукарських, магазинах будматеріалів, господарських товарів, книжкових магазинах, квіткових магазинах, магазинах канцелярських товарів, фотосалонів, магазинів побутової техніки, автокинотеатров, магазинів з продажу засобів зв’язку, роздрібної торгівлі текстильних товарів.

Також львівська мерія просить уряд дозволити відвідувати парки, лісопарки та сквери, а також спортивні майданчики для індивідуальних занять з окремим рішенням Кабміну.

Нагадаємо, що заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в разі різкого зниження хворих коронавірус Україна зможе вийти з карантину в прискореному режимі.

Раніше “Слуги народу” після скандалу з рестораном Тищенко попросили Кабмін відкрити літні майданчики.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь