Коронавірус у Вінницькій області – Covid-19 знайшли у 4 працівників Укроборонпрому

Новини України

У Вінницькій області коронавірусом заразилися чотири працівника Укроборонпрому

У Вінницькій області коронавірусом заразилися чотири працівника Укроборонпрому. Фото: Укроборонпром

За останній тиждень серед працівників одного з підприємств Укроборонпрому у Вінницькій області підтвердили 4 нових випадки зараження коронавірусом. Зараз інфіковані знаходяться на самоізоляції будинку.

Про це у п’ятницю, 24 квітня, повідомили в прес-службі держконцерну.

В Укроборонпромі зазначили, що у трьох з чотирьох заражених працівників хвороба Covid-19 протікає безсимптомно.

“Згідно з внутрішніми протоколами реагування, керівництво і служба безпеки підприємства негайно прийняли всі необхідні заходи: працівників, які могли контактувати з хворими до підтвердження їх інфікування відправили на самоізоляцію; силами обласної СЕС проведена додаткова дезінфекційна обробка виробничих приміщень підприємства. Зараз ці приміщення закриті, на інших виробничих ділянках здійснюються додаткові дезінфекційні заходи”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі Укроборонпрому заявили, що всього за час карантину на підприємствах було зафіксовано 5 випадків захворювання Covid-19, 4 з яких – протягом цього тижня. Один із заражених коронавірусом працівник київського підприємства держконцерну помер на початку квітня.

Нагадаємо, що в понеділок всі 10 шахт ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля”, яке є найбільшим в Україні вугільним об’єднанням, припинили роботу через коронавіруса.

У той же час Моз України розробив поетапний план виходу з коронавирусного карантину. Таким чином, обмеження будуть зніматися поступово.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь