Коронавірус в Австралії. Карантин послаблять на тиждень раніше, ніж планувалося

Новини України

В Австралії карантин послаблять на тиждень раніше, ніж планувалося

Карантин в Австралії послаблять раніше, ніж планували. Фото: Країна

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Морісон заявив, що карантин, введений в країні з-за пандемії коронавіруса, буде ослаблений 8 травня. Це на тиждень раніше, ніж планувалося спочатку.

Слова чиновника передає Reuters.

Так, уряд країни прийняв рішення послабити карантин раніше на тлі зменшення кількості нових заражень коронавірусом. За оцінками центрального банку Австралії, країну чекає найбільша з 1930-х років скорочення економіки, викликане заборонами і обмеженнями для бізнесу.

“Нам потрібно перезапустити економіку, нам потрібно перезапустити суспільство. Ми не можемо тримати Австралію під “ковдрою”, – сказав Морісон.

Згідно з останньою інформацією, в Австралії зафіксували 6 700 випадків зараження коронавірусом і 93 смерті. А зростання інфікованих становить близько 0,5% в день, хоча місяць тому показник сягав 25%.

Нагадаємо, станом на ранок суботи, 2 травня, кількість заражених коронавірусом в світі збільшилося до 3 344 402 осіб. За добу захворіло майже 150 тисяч людей.

Також “Країна” писала, що за станом на 2 травня, в Україні зафіксовано вже 11411 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Вчора, 1 травня, цей показник становив 10 861 випадок. Нових епізодів за добу – 550.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь