Коронавірус в Білорусі. Число інфікованих 2 травня збільшилася на 911 осіб

Новини України

У Білорусі за добу майже в тисяч осіб виявили коронавірус. Загальне число інфікованих досягло 15 828

У Білорусі коронавірусом за добу заразилася майже тисяча осіб. Фото: “Країна”

Кількість заражених коронавірусом в Білорусі за минулу добу збільшилася на 911 осіб. Загальне число хворих досягло 15 828 білорусів. Днем раніше число інфікованих становила 14 917.

Про це йдеться в Telegram-каналі Міністерства охорони здоров’я Білорусі.

“У Білорусі на 2 травня одужали і виписані 3117 пацієнтів, у яких раніше був підтверджений діагноз COVID-19. Зареєстровано 15828 людини з позитивним тестом на Covid-19, що становить 8,2% від кількості проведених тестів”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що всього було проведено 195 430 тестів на коронавірус. За добу від хвороби померли 4 людини, а загальне число смертей досягла 97.

Нагадаємо, що нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко замість карантину влаштував суботник, на нього вийшли 2,3 мільйона білорусів.

Раніше ми писали, що за словами Лукашенка, введення тотального карантину є неприпустимою заходом боротьби з коронавірусом, оскільки призведе до згубних наслідків для економіки країни.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь