Коронавірус в Білорусі. Олександр Лукашенко заявив, що в країні ніхто не помер від Covid-19

Новини України

Лукашенко назвав коронавірус “психозом” і заявив, що в Білорусі ніхто не помер від Covid-19

17:22,

сьогодні

Олександр Лукашенко. Фото: belta.by

Білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що вважає пандемію коронавіруса “психозом” і зазначив, що від неї в країні не померла жодна людина.

Про це повідомляє агентство БелТА.

Як повідомив Лукашенко, в Білорусі та в світі розгортається “цілий психоз” з-за Covid-19, і всі геть “забули про інших хворобах”.

“Люди бояться. Тому я їм хочу сказати наступне: у нас в країні не померла жодна людина від коронавіруса. Жоден! Вони померли від букета хронічних хвороб, які у них були… Це серцево-судинна недостатність, дихальна легенева недостатність. В комплекті. І цукровий діабет. А потім ще там такі діагнози, що я прочитати не можу. І додається коронавірус”, — заявив Лукашенко.

Нагадаємо, згідно з офіційною статистикою, станом на 13 квітня в країні зареєстровано 2919 осіб з наявністю коронавирусной інфекції. Від ускладнень померло 29 осіб.

Крмое того, раніше видання belsat.eu писало, що офіційні цифри Міністерства охорони здоров’я Білорусі за кількістю заражених відрізняються від реальних мінімум в чотири рази. Джерела назвали ситуацію з коронавірусом в країні “катастрофічною”, з кожним днем хворіє все більше лікарів.

Також ми писали, що ВООЗ стурбована коронавірусом в Білорусі і спрогнозувала там спалах Covid-19.

Оригінал статті

Залишити відповідь