Коронавірус в Чехії. З 11 травня влади знову пом’якшують карантин

Новини України

У Чехії з 11 травня запрацюють торгові центри, кінотеатри і салони краси

У Чехії з 11 травня знову пом’якшують карантин. Фото: Pixabay

У Чехії, де з 27 квітня вже відкрилися готелі і ресторани з терасами, уряд прискорило пом’якшення карантинних заходів. Незважаючи на зростання числа нових випадків коронавіруса, з 11 травня в країні вирішили відкрити торгові точки і дозволити масові заходи до 100 осіб.

Про це повідомляє чеське видання iROZHLAS.

Так, міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех заявив, що з 11 травня в країні будуть вирішені громадські, спортивні та культурні заходи, а також весільні та церковні служби, в яких можуть взяти участь до 100 осіб.

Відкриються всі магазини в торгових центрах, перукарні та салони краси, музеї та галереї, сади і замки, а також деякі майданчики для підготовки професійних спортсменів.

Крім того, з 11 травня в країні запрацюють кінотеатри та театри – за умови присутності в залі до 100 осіб. Також між глядачами повинні бути порожні місця, якщо люди не є членами сім’ї.

Також діти у віці до 7 років більше не будуть зобов’язані носити маски в дитячому саду. А учням дев’ятих класах за бажанням дозволять повернутися до навчання.

Між тим, кількість нових випадків інфікування в Чехії зростає третій день поспіль. У четвер було виявлено 103 випадки захворювання коронавіруса – вперше за дев’ять днів щоденна інфекція перевищила 100 випадків.

Нагадаємо, “Країна” разибралась, чому Чехія першою в ЄС відкриває кордони і виходить з карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь