Коронавірус в Черкасах. Мер міста заявив про погрози з Офісу президента, ОП спростували

Новини України

Мер Черкас заявив про погрози з Офісу президента. У Зеленського припустили, що він став жертвою пранка

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив про погрози. Фото: Facebook/ Анатолій Бондаренко

Мера Черкас Анатолія Бондаренка почали надходити погрози із-за раннього зняття карантину у місті після того, як президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні передав йому “привіт” від себе, МВС і СБУ.

Цього разу, за словами Бондаренко, повідомлення надійшло від людини, підписаної як перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов. У ньому він останній раз попереджає мера і просить “заспокоїти свої таланти”, щоб замість привітів не пішли дії. В Офісі президента заявили, що градоначальник зробив поспішні висновки після того, як хтось його розіграв.

Скріншот з погрозами в месенджері мер Черкас Анатолій Бондаренко опублікував у себе в Facebook.

“Наступного разу не привіти, а дії. Я вас останній раз попереджаю і раджу заспокоїти свої таланти”, – йдеться в першому смс.

“Спасибі, це загрози?”, – цікавиться Брндаренко.

“Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під клітчастим ковдрою, якщо свої таланти не успокоите. Досить ясно?”, – була відповідь.

На все це Бондаренко відповів так: “Моя відповідь: Ви забули, в якій країні живете”.

В Офісі президента заявили, що Трофимов за допомогою смс-повідомлень з Бондаренко не спілкувався і припустили, що він став жертвою розіграшу.

“Очевидно, міський голова став жертвою банального пранка і зробив з цього поспішні політичні висновки. Однак цей факт ніяк не вплине на хід подій – саме дії міського голови та міськвиконкому, а не їх висловлювання, повинні отримати належну юридичну оцінку, яка повинна враховувати те, що, згідно Конституції, Україна є унітарною державою, а органи влади та місцевого самоврядування повинні діяти виключно відповідно до визначених законом повноважень”, – йдеться у повідомленні Офісу президента в Telegram.

Нагадаємо, в інтерв’ю “Країні” мер Черкас Анатолій Бондаренко розповів, як раптово став обличчям карантинного бунту на цьому тижні. 30 квітня місцева міська влада фактично скасувала карантин, що негайно спричинило за собою реакцію центру. До мера в Twitter вже звернувся глава МВС Арсен Аваков, попередивши, що реакція буде жорсткою.

Незабаром на Бондаренко завели кримінальну справу. А вже до вечора президент Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні передав привіт міському голові і сказав, що Бондаренко переплутав децентралізацію з автономією.

Також ми писали, що Черкаська ОДА рекомендувала міськраді скасувати рішення про пом’якшення карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь