Коронавірус в гуртожитках Київської області. В гуртожитку Вишневого 78 хворих Covid-19

Новини України

У Вишневому інфіковані 78 осіб, в Зазим’я – 17. Що показала інспекція гуртожитків Київської області

Гуртожиток у Вишневому закрили на карантин через спалах коронавіруса. Фото: Страна.иа

У Київській області, де нещодавно на карантин закрили два гуртожитки, провели інспекцію у дев’яти місцях масового проживання людей. Так, у гуртожитку Вишневого коронавірус підтвердився 78 людей, а в пансіонаті для людей похилого віку Міста – 17 інфікованих хворих Covid-19.

Про ситуацію з Covid-19 в 9 місцях масового проживання людей, повідомляє прес-служба Київської ОДА.

1. Гуртожиток Вишневого. Станом на 2 травня в гуртожитку р. Вишневе постояльцям зробили 241 ПЛР-тест, інфікування Covid-19 підтверджено у 78 людей, двоє померли. У стаціонарі – 5 осіб. Інші на самоізоляції.

2. Дитячий будинок села Мокрець (Калитянской ВІДГ) 1 травня виявлено коронавірус у помічника вихователя. У закладі: 32 дитини, 3 вихователя, 3 помічника вихователя, 2 кухарі, 1 соціальний педагог, 1 лікар, 1 фельдшер і 5 працівників адміністративно-господарського персоналу. Всього 48 чоловік. Їх стан задовільний, ознак захворювання немає. Вже взяті тести у 32 дітей і 16 дорослих працівників.

3. В пансіонаті для людей похилого віку в с. Зазим’я зроблено 30 ПЛР-тестів, інфікування Covid-19 підтверджено у 17 людей, двоє померли. У стаціонарі – 2. Решта – самоізоляція.

4. У гуртожитку в с. Петропавлівська Борщагівка зроблено 147 ПЛР-тестів, інфікування Covid-19 підтверджено у 14 осіб. У стаціонарі – 1 людина. Решта – самоізоляція.

5. У гуртожитку в с. Петропавлівське підтверджений 1 випадок Covid-19 – у медсестри – вона на самоізоляції. Крім того, зроблено 46 ПЛР-тестів, у всіх негативний результат.

6. У гуртожитку р. Українка зроблено 43 ПЛР-тесту (в роботі), інфікування Covid-19 підтверджено у 1 людини – пацієнт самоізоляції.

7. У гуртожитку в с. Гостомель захворів 1 людина (військовослужбовець). Знаходиться в стаціонарі. Приміщення дезінфіковані.

8. У гуртожитку в с. Велика Олександрівка все 59-ПЛР-тестів дали негативний результат.

9. У гуртожитку в с. Чубинське негативний результат дали всі 38-ПЛР-тестів.

Як повідомляла “Країна”, у більшості хворих у гуртожитку Запоріжжя коронавірус протікав безсимптомно.

Залишити відповідь