Коронавірус в Херсонській області три населених пункти закрили на в’їзд та виїзд

Новини України

У Херсонській області через спалах Covid-19 закрили місто і два села. Карта блокпостів

У Херсонській області населені пункти закриють через спалахи коронавіруса. Фото: КАРС/Facebook

У Херсонській області через спалах коронавіруса на в’їзд-виїзд повністю закрили три населених пункти – місто Олешки, села Ліві Солонці і Малі Копані. Обмеження діють з 13:00 25 квітня і до 6:00 27 квітня. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

За рішенням позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, місто Олешки, а також села Ліві Солонці Ошковского району та Малі Копані Голопристанського району закривають на карантин.

В зазначених населених пунктах зафіксовано збільшення кількості хворих коронавірусом, тому днями проводитимуться тимчасові обмеження і додаткові дезінфікуючі заходи щодо недопущення поширення коронавирусной хвороби, зазначається в повідомленні.

На час дії обмежень у місті Олешки встановлені 5 карантинних блокпостів, в селах – по два. Станом на ранок 25 квітня в Херсонській області підтверджено 79 випадків Covid-19.

Всього в Україні число заражених коронавірусом 25 квітня зросла до 8125 людина.

У світі коронавірусом заражені більше 2,7 мільйонів людей, майже 200 тисяч померли.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь