Коронавірус в інтернат на Дарниці занесла медсестра — КМДА

Новини України

Коронавірус в інтернаті для дівчаток в Києві. Медсестра, яка занесла інфекцію, тиждень ходила без симптомів хвороби

Причиною спалаху коронавіруса в інтернаті на Дарниці стала медсестра. Фото: Країна

Коронавірус в будинок-інтернат для дівчаток, який знаходиться на Дарниці, могла занести медсестра, у якої хвороба перебігала безсимптомно.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації, передає “112.Україна”.

Так, у медсестри не було симптомів перший тиждень, однак хвороба підтвердили після того, як жінка звернулася до медиків. Зараз жінка вже не працює, а в самому приміщенні та на прилеглій території проводять дезінфекцію. Вхід в інтернат охороняють правоохоронці.

Чиновники з КМДА також стверджують, що вихованці та персонал закладу знаходяться у задовільному стані. Троє працівників були госпіталізовані, а решта лікуються вдома.

Крім того, у будівлі також знаходиться 20 осіб, діагноз яких не підтвердився. Однак їх ізолювали, а тести будуть проводити повторно.

Нагадаємо, 15 травня в Києві виявили новий осередок захворювання коронавірусом – у Дарницькому будинку-інтернаті для дівчаток. Його закрили на карантин. Хвороба там підтвердилася у 81 людини.

Також “Країна” писала, що після спалаху коронавіруса в інтернаті для дівчаток на Дарниці, співробітників і вихованців таких закладів у столиці почали тестувати.

Залишити відповідь