Коронавірус в Іспанії. З 2 травня в країні послабили карантин і дозволили прогулянки

Новини України

В Іспанії сім’ям дозволили гуляти після півтора місяців жорсткого карантину

В Іспанії послабили карантин по коронавирусу. Фото: Страна.иа

В Іспанії мешканцям, які проживають в одній квартирі, дозволили разом виходити на вулицю для занять спортом і прогулянок на свіжому повітрі. З суботи, 2 травня, влада країни послабили дію карантину, незважаючи на новий зростання смертності від коронавіруса за минулу добу.

Про це повідомляє Російська служба DW.

Живуть в одній квартирі громадянам дозволено разом гуляти і займатися спортом на свіжому повітрі. Це послаблення – частина довгострокового плану іспанської влади щодо пом’якшення обмежувальних заходів. Раніше, 26 квітня, дітям до 14 років дозволили гуляти на вулиці протягом години у супроводі одного дорослого.

Нагадаємо, з 26 березня в Іспанії діяв найжорсткіший в Європі заборона на вихід з будинку. Майже 25 тисяч осіб з Covid-19 померли в цій країні з початку пандемії. Однак в останні дні кількість нових летальних випадків постійно знижувалося.

Станом на 2 травня Іспанія залишається на другому місці в сумному рейтингу хворих коронавірусом, кількість інфікованих зросла до 213 435, число летальних результатів – 24 534.

Як повідомляла “Країна”, з кінця квітня в Іспанії почали готується до поступового пом’якшення коронавирусного карантину.

Також стало відомо, що у світі зареєстрували перший мільйон тих, що вилікувалися від коронавіруса хворих.

 

Залишити відповідь