Коронавірус в КНДР. У Північній Кореї ще немає коронавіруса

Новини України

У Північній Кореї повідомляють про повну відсутність коронавіруса в країні

У КНДР досі немає коронавіруса. Фото: Flickr

Власті заявили, що в країні досі не виявили жодного випадку коронавіруса Covid-19.

Про це йдеться в доповіді уряду КНДР, представленому 3-ї сесії Верховного народного зібрання (ВНС) республіки, передає “Інтерфакс-Україна”.

“В області охорони здоров’я в загальнодержавному масштабі інтенсивно провели медичне спостереження і роботу по ізоляції для запобігання захворювання COVID-19, і в нашій країні до цих пір не знайдено жодного заражений”, – йдеться в доповіді.

Як повідомляється, влада буде і далі вести “змістовну роботу по зміцненню матеріально-технічної бази, зміцнювати державну надзвичайну противоэпидемическую роботу для запобігання поширення COVID-19, ставлячи в розділ кута безпека життя народу”.

Крім того, політбюро ЦК Трудової партії Кореї відбувся в минулі вихідні під головуванням лідера КНДР Кім Чен Ина засіданні закликало послідовно приймати “суворі національні контрзаходи для всебічного запобігання проникнення вірусу в умовах експансії захворювання у світі”.

За даними на початок квітня, за інформацією ЦТАК, близько 500 людей залишалися на карантин по всій КНДР. Близько 2, 2 тис. громадян Північної Кореї і два іноземця залишалися в ізоляції.

Раніше ЗМІ повідомили, що влада Північної Кореї таємно запросили міжнародну допомогу для боротьби з пандемією COVID-19. Ще в січні 590 осіб були протестовані на COVID-19, які приїхали в КНДР з-за кордону. Всі тести нібито показали негативні результати.

Також ми писали, що Кім Чен Ин не з’явився на дострокове відкриття сесії парламенту КНДР.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Оригінал статті

Залишити відповідь