Коронавірус в Китаї. У Пекіні відкрили музеї і парки

Новини України

Пекін відкрив свій Заборонене місто для туристів

Пекін відкриває Заборонене місто для туристів. Фото: pixabay

У Китаї відкрили одну з головних визначних пам’яток для туристів – Заборонене місто, так само знімаються заборони на відвідування музеїв і парків після того, як наприкінці січня музейний комплекс призупинив роботу через загрозу коронавіруса.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

Однак тепер на територію музею під відкритим небом в день будуть допускати всього 5 тисяч відвідувачів, а не 80 тисяч, як раніше. Щорічно Заборонене місто відвідували близько 7 млн туристів. У 1987 році Заборонене місто був внесений ЮНЕСКО до списку культурної спадщини людства.

У Пекіні відновили роботу та інші музеї і парки. Тим не менш, поки туди дозволено пускати лише 30% від колишнього числа відвідувачів.

На китайських територіях поза межами материкової частини країни п’ятий день поспіль не зафіксовано нових випадків зараження і смертельних результатів. З грудня минулого року в трьох районах підтверджено 1511 випадків захворювання: у Гонконгу – 1037 (при чотирьох випадках смертельного результату), Макао – 45, на Тайвані – 429 (шість випадків смерті).

Нагадаємо, Китай не дозволяє брати участь у розслідуванні про природу походження коронавіруса.

Також ми писали, що Пекін назвав абсурдом вимоги деяких країн про компенсації за спалах пандемії коронавіруса.

Залишити відповідь