Коронавірус в Києві. В області Covid-19 знайшли ще в двох гуртожитках

Новини України

Коронавірус виявили ще у двох гуртожитках Київської області

У Київській області Covid-19 знайшли ще в двох гуртожитках. Фото: Pixabay

У Київській області В селі Петропавлівське Бориспільського району та в селищі Гостомель виявили два нових випадки захворювання коронавірусом.

Про це на брифінгу в п’ятницю, 24 квітня, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За його словами, на сьогодні триває санітарна обробка ще двох гуртожитків, де виявлені випадки захворювання Covid-19.

“Перший – у Бориспільському районі в селі Петропавлівське. У гуртожитку проживає інфікована медпрацівниця, з родиною вона займає окреме крило з власною кухнею та санвузлом. Всього там 43 мешканця, у всіх взяли зразки на ПЛР-тест”, – сказав Володін.

Другий випадок був виявлений в Гостомелі у військовослужбовця Національної гвардії, який з родиною проживає у гуртожитку.

“Хворобу виявили під час планової перевірки. Зараз він в інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні”, – додав голова КОДА.

Володимир Володін про нові випадки захворювання в гуртожитках Київській області з 3:59

 

Раніше ми повідомляли, що у Вишневому в гуртожитку Сovid-19 підтвердили у 101 людини, двоє мешканців померли. Будівля знаходиться під охороною військових і поліції, які контролюють ізоляцію його жителів.

Також ми писали, що китайські студенти відмовилися пускати в київське гуртожиток своїх співвітчизників, які нещодавно прибули в Україну, через страх заразитися коронавірусом.

Залишити відповідь