Коронавірус в Києві. Знімати карантин у столиці планують з 12 травня – Кличко

Новини України

Карантин у Києві почнуть знімати з 12 травня – Кличко

Карантин у Києві хочуть знімати з 12 травня з урахуванням епідситуації. Фото: “Країна”

Мер Києва Віталій Кличко планує, що карантин в місті почнуть поступово знімати вже з 12 травня. При цьому, на його думку, процес повинен відбуватися за чітким планом і в рівних для всіх умовах.

Про це Кличко заявив в ході брифінгу 4 травня, відео оприлюднено в Facebook.

“Заради безпеки людей і заради відновлення справедливості повинен бути чіткий план і рівні умови дотримання і ослаблення обмежень. І сьогодні на засіданні уряду я донесу свою позицію”, – сказав Кличко.

Мер столиці нагадав, що вже оприлюднив план по виходу міста з карантину і, виходячи з епідеміологічної ситуації, він сподівається вводити його з 12 травня.

За словами Кличка, влада сьогодні повинна шукати і приймати виважені та справедливі рішення, заради безпеки життя людей, заради економіки та розвитку міст і держави.

“В останні дні багато дискусій та емоцій з приводу термінової і майже тотальної скасування обмежень. … Давайте шукати і приймати виважені рішення і справедливі, Заради безпеки і життя людей. Заради економіки та розвитку міст і держави. Не погрожувати. Не застосовувати силу або кримінальні справи. Не вдаватися до популізму. А думати, насамперед, про відповідальність, яку поклали люди на владу”, – сказав Віталій Кличко.

Кличко про зняття карантину – з 04:50

Нагадаємо, сьогодні, 4 травня, Кабмін планує оголосити про початок виходу з карантину з 11 травня.Передбачається, що об’єкти запрацюють зі сфери краси, а також оптову та роздрібну торгівлю.

Також “Країна” докладно писала про те, як Київ планує виходити з карантину з 12 травня.

Залишити відповідь