Коронавірус в Київській області. Ще один гуртожиток закрили на карантин

Новини України

Ще один гуртожиток під Києвом закрили на карантин

Під Києвом закрили ще один гуртожиток з-за коронавіруса. Фото: “Країна”

Влада Київської області прийняли рішення закрити на карантин гуртожиток в місті Українка Обухівського району, в якому зафіксували спалах коронавіруса.

Про це на брифінгу розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, повідомляє “Укрінформ”.

Як він повідомив, були отримані результати ПЛР-тестування мешканців гуртожитку державного навчального закладу в Українці на вулиці Юності 17.

“Лабораторія підтвердила 10 випадків зараження серед мешканців гуртожитку. Хворі ізольовані на два тижні, у тому числі і директор цього навчального закладу, який також живе в цьому гуртожитку і в процесі виконання обов’язків міг контактувати з хворими. Заклад закрили на карантин. Встановлено санітарно-карантинний пост, за ізольованими ведуть медичних нагляд”, – розповів він.

Крім того, Володін запевнив, що в гуртожитках міста Вишневе, села Петропавлівська Борщагівка та селища Гостомель ситуація стабільна, нових випадків захворювання там не виявлено.

Також розповів про ситуацію в пансіонаті для літніх Любов в селі Зазим’я Броварського району.

“ПЛР-тести підтвердили коронавірус у шести осіб, в тому числі один співробітник, який ізоляції в пансіонаті, і 5 підопічних. Один чоловік помер. Двоє на стаціонарному лікуванні в Броварський багатопрофільної клінічної лікарні, ще двоє – під наглядом медичних працівників пансіонату. Їм призначено лікування, їх стан стабільний. Пансіонат визначений як місце ізоляції”, – зазначив керівник ОДА.

За його словами, в дитячому будинку “Надія” в селі Мокрець в Броварському районі, 1 травня виявлено коронавірус у помічника вихователя. У закладі 32 дітей, інші співробітники. Всього 48 чоловік. Всім оперативно зроблені ПЛР-тести.

“2 травня отримано шість позитивних результатів. П’ять дорослих і одна дитина. Учень 5 класу знаходиться на лікуванні в Броварської міської центральної лікарні. Захворювання протікає без симптомів і ускладнень. Інші вихованці установи і працівники ізольовані. Їх стан задовільний, захворювання не мають. За ними здійснюється медичне спостереження. З дітьми цілодобово знаходиться медична сестра установи та інші працівники”, – сказав він.

Нагадаємо, загалом у Київській області вже підтверджено 853 випадки захворювання коронавірусом, з них 78 дітей і 101 медичний працівник.

Як повідомлялося, в Києві на карантин закрили два гуртожитки, де виявили коронавірус.

Раніше в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області спалах коронавіруса зафіксували в гуртожитку на вулиці Оксамитовою, 18-а. А також повідомлялося про масовому зараженні в гуртожитку міста Вишневе Київської області.

Залишити відповідь