Коронавірус в Київській області. В гуртожитку у Вишневому вже 37 хворих Covid-19

Новини України

Спалах Covid-19 у Вишневому. Захворіли 37 осіб, серед них – діти. Двоє людей померли

В гуртожитку у Вишневому виявили вже 37 хворих коронавірусом. Фото: “Країна”

В гуртожитку Вишневе Київської області, де зафіксували вспушку коронавіруса, виявили вже 37 заражених Covid-19, в тому числі у дітей. Двоє людей померли.

Про це повідомив т.в.о. голови Київської ОДА Владислав Володін під час брифінгу у вівторок, 21 квітня.

За його словами, гуртожиток знаходиться у приватній власності. За попередніми даними, там проживає більше 300 осіб. Точну кількість жителів уточнюється.

Зараз всім мешканцям медики роблять ПЛР-тести. В гуртожитку запроваджено режим особливого пересування. Крім того, місцеві власті організували доставку мешканцям ліків, продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

Також, за словами Володіна, в Києво-Святошинській районній лікарні вже додатково звільнили відділення на 65 місць для прийому хворих коронавірусом з цього гуртожитку.

Дивитися з 4 хв. 37 сек.

Як розповіла “Країні” працівниця гуртожитку, яку викликали для проходження тесту, на початку квітня від коронавіруса померла одна з мешканок гуртожитку. При цьому після цього інші мешканці будинку не дотримувалися карантинні заходи і вільно ходили в місто і привозили друзів.

Як повідомлялося, зараз близько гуртожитки знаходяться співробітники правоохоронних органів, а також лікарі, які беруть аналізи у мешканців будинку.

Нагадаємо, в понеділок в Києві від коронавіруса померли 4 людини. Всього в місті виявили 892 випадку зараження.

Також ми писали, що в Миколаївській області зареєстрували першу смерть від коронавіруса .

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь