Коронавірус в Малайзії – по вулицях бігає привид і відлякує людей від прогулянок

Новини України

У Малайзії з’явився привид коронавіруса. Він лякає людей і змушує їх сидіти вдома

У Малайзії з’явився “привид” коронавіруса. Фото: flickr.com

У містечку Кемаман, на північному сході Малайзії, з’явився “привид”, який тримає в страху населення і закликає людей не залишати свої будинки в розпал пандемії, наочно демонструючи, до чого може призвести таке безрозсудство.

Про це повідомляє The Straits Times.

Організував незвичайний перформанс місцевий житель Мухаммад Урабиль Аліас. Таким чином він вирішив попереджати населення про ризики, які їх підстерігають поза власного житла. Мова йде про смертності від коронавіруса. Коли Аліас дізнався про показники виживаності, він вирішив надіти білий балахон, страшну маску і бігати за порушниками карантину по вулицях.

“Тепер, перш ніж вийти, вони перевіряють, чи є на вулиці примара чи ні”, – зазначив він, розповідаючи, як від нього тікають підлітки і повертаються в свої будинки.

Незважаючи на залякування населення, місцева поліція підтримує методи “привиди”, так як метод дійсно допомагає частково стримати масові скупчення людей.

Нагадаємо, власник ритуальної компанії “Вічність” влаштував у Львівській області акцію “Вдома краще, ніж в труні”. Він проїхався по містах Трускавець, Стебник і Дрогобич на вантажівці з труною на кузові, щоб переконати співгромадян дотримуватися самоізоляцію.

Як повідомляла “Країна”, директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков, який зазвичай випускає новорічні кліпи в костюмах тварин-символів наступаючого року, під час карантину дав для звірів концерт.

Залишити відповідь