Коронавірус в Молдові 21 квітня – 66 нових випадків і дві смерті за добу

Новини України

У Молдові виявили 66 нових випадків коронавіруса, померли двоє

У Молдові за 21 квітня коронавірус підтвердили ще 66 осіб. Фото: Freepik

У Молдові за останню добу двоє людей померли з підтвердженим діагнозом коронавирусной інфекції Covid-19, у країні виявили 66 нових випадків зараження.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на коментар міністр охорони здоров’я, праці та соціального захисту Віоріка Думбрэвяну.

“За останню добу проведено 241 тестів на коронавірус, 66 з них дали позитивний результат. Таким чином, загальна кількість інфікованих досягло 2614 людини, після проведення 12 203 тестів”, – повідомила Думбрэвяну у вівторок після засідання “кризового центру”.

За її словами, ці дані включають і статистику Придністровського регіону, де за добу зареєстровано 20 випадків інфікування Covid-19.

З 2614 осіб, що заразилися коронавірусом, 505 вылечилось, 72 – померли.

Нагадаємо, у зв’язку з пандемією коронавіруса в Молдові введений режим надзвичайного стану, який діє з 17 березня по 15 травня, шість населених пунктів – три міста і два великих села – заблоковані поліцією у зв’язку з оголошеним там повним карантином.

В країні на час надзвичайного стану через коронавіруса вводять цензуру і кидають армію проти коронавіруса і перекусів на АЗС.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь