Коронавірус в Південній Америці – Мешканка Еквадору прийшла в себе після смерті

Новини України

Померла в Еквадорі від коронавіруса жінка зателефонувала сестрі після своєї “кремації”

В Еквадорі померла від коронавіруса жінка прийшла в себе. Фото: El Comercio.

В Еквадорі медики констатували смерть 74-річної жінки від коронавіруса. Однак пацієнтка прийшла в себе через місяць перебування в комі. Тим не менше її родині вже встигли надіслати прах “померлою”.

Про це в неділю, 26 квітня, інформує місцева газета El Comercio.

Повідомляється, що пані Марури, яка живе в епіцентрі спалаху коронавіруса в Еквадорі, місті Гуаякіль, була госпіталізована в минулому місяці з високою температурою і утрудненим диханням. 27 березня її родині повідомили, що вона померла. Їм показали труп у лікарняному морзі, але родичів тримали на великій відстані з-за страху заразитися.

“Я боявся бачити її обличчя. Я був в півтора метрах від тіла. У неї було таке ж волосся, той же відтінок шкіри”, – заявив її племінник.

Пізніше тіло забрали для кремації, а попіл відправили сім’ї. Однак у четвер, 23 квітня, жінка прийшла в себе після тритижневої коми. Вона надала лікарям свій домашній номер телефону і попросила сестру Ауру забрати її.

Співробітники лікарні прийшли додому до пацієнтці, щоб вибачитися перед родиною за такий казус. За словами медиків, у лікарні панував хаос із-за кількості випадків хвороби і смертей від коронавіруса.

“Це диво. Майже місяць ми думали, що вона померла. Уявіть собі”, – сказала Аура. “Тим не менш, у нас чужий попіл”.

Тепер родина “воскреслого з мертвих” жінки вимагають від влади компенсації, в тому числі і за витрати на кремацію.

Нагадаємо, що “Країна” веде текстову онлайн-трансляцію подій навколо активного поширення коронавіруса в Україні та світі.

Раніше ми писали, що нещодавно в Еквадорі був зафіксований різкий стрибок у кількості заражених коронавірусом. За добу там було підтверджено 2196 випадків Covid-19.

Залишити відповідь