Коронавірус в США – На Covid-19 тестують всіх важливих військових Пентагону

Новини України

Пентагон тестує на коронавірус всіх військових, задіяних на ключових позиціях

У Пентагоні тестують на коронавірус військових, задіяних на ключових напрямках. Фото: Пентагон

Пентагон не тестує на коронавірус всіх військовослужбовців США, однак перевіряє тих солдатів, які знаходяться на ключових позиціях.

Про це в неділю, 26 квітня, інформує Associated Press.

Повідомляється, що на коронавірус в першу чергу перевіряють військовослужбовців, задіяних в обслуговуванні ядерної зброї і боротьбі з терористами.

Крім того, планується протестувати весь екіпаж авіаносця USS Nimitz, якому незабаром доведеться вийти в море. Це рішення було прийнято Міноборони США для того, щоб не сталося повторення історії з виникненням спалаху Covid-19 на коряблях ВМС.

На даний момент Пентагон може проводити по 7 тис. тестів в день. До червня цей показник планується збільшити до 60 тис. В той же час і 60 тис. тестів в день для армії – мало, вважають в американському оборонному відомстві. Там сподіваються, що протягом літа ця проблема буде вирішена, і можна буде проводити щодня достатню кількість перевірок в усіх родах військ.

Раніше ми писали, що на борту американського військового есмінця “Кідді” (USS Kidd) зафіксували спалах коронавіруса.

Нагадаємо, що Білий дім планує звільнити міністра охорони здоров’я Алекса Азара. Це пов’язано з епідемією коронавіруса в країні, що стали світовим лідером за кількістю заражених і померлих.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь