Коронавірус в світі. Дональд Трамп розповів про виживання Сovid-19

Новини України

Вчені доповіли Трампу, скільки живе коронавірус в різних умовах і коли він швидше помирає

Трамп розповів про те, як гине коронавірус у звичайному середовищі, фото: twitter.com/WhiteHouse

Президент США Дональд Трамп провів черговий брифінг в Білому домі на якому розповів про останні новини з фронту боротьби з коронавірусом.

Як з’ясувалося, американські вчені представили Трампу доповідь про стійкість коронавіруса Covid-19 в різних середовищах і при різних темепературах.

Брифінг Трампа транслювався в його офіційному Twitter.

“З кожним днем ми все більше дізнаємося про наше новому противника. Вчені з міністерства внутрішньої безпеки представили доповідь, в якій говориться про те, як вірус веде себе при різних температурах, кліматі, поверхнях. Дослідження показали, що вірус краще виживає в холодному і сухому середовищі і гірше – в теплій і вологій”, – заявив Трамп.

Так, представник міністерства внутрішньої безпеки Білл Брайант заявив, що період напіврозпаду вірусу в крапельці слини на поверхні при температурі 21-23 градуси за Цельсієм, вологості 20% і при відсутності сонця складе 18 годин, а в тих же умовах, але при вологості 80% – 6 годин. При температурі 35 градусів за Цельсієм і вологості 80% напіврозпад прискориться до 1 години, а при температурі 21-23 градуси, вологості 80% і в літній час – до 2 хвилин.

Якщо ж говорити про ситуацію, коли коронавірус знаходиться в повітрі на частинках аерозолю, то при температурі 21-23 градуси, вологості 20% і без сонця період напіврозпаду складе близько 60 хвилин, а з тими ж умовами, але в сонячну погоду влітку – біля 1,5 хвилини.

Віце-президент США Майк Пенс зазначив, що результати таких досліджень дозволять владі штатів грамотно планувати поетапне повернення до нормального життя після відміни обмежувальних заходів по боротьбі проти коронавіруса.

Раніше “Країна” повідомляла, що Трамп має намір відправити слідчих в Китай для розслідування спалаху коронавіруса.

Залишити відповідь