Коронавірус в світі. Грузія і Азербайджан почнуть знімати карантинні обмеження

Новини України

У Грузії та Азербайджані почнуть пом’якшувати карантин з наступного тижня

У Грузії та Азербайджані почнуть пом’якшувати карантин. Фото: “Країна”

У Грузії та Азербайджані з наступного тижня почнуть скасовувати частина карантинних обмежень, які були введені у зв’язку з пандемією коронавіруса.

Відповідні рішення прийняли місцеві влади в п’ятницю, 24 квітня.

Як пише грузинський сайт “Новини-Грузія”, з понеділка, 27 квітня, грузинський уряд скасує заборону на рух транспорту і роботу продовольчих ринків.

За інформацією Мінохоронздоров’я країни, в Грузії з 26 лютого число підтверджених випадків зараження COVID-19 досягло 431. Режим надзвичайного стану за коронавирусу продовжено до 22 травня, в країні введено загальний карантин і комендантську годину.

У той же час, за даними Оперативного штабу при Кабінеті міністрів Азербайджану, з 27 квітня в країні поновлюється продаж книг, газет і канцелярських товарів. Крім того, зможуть почати працювати репетитори, але групові заняття залишаться під забороною.

Також уряд дозволить роботу торгових точок, а саме з продажу косметики та парфумерії, одягу, взуття та шкіряних виробів, ювелірних прикрас. Однак, залишається в силі обмеження на діяльність торговельних центрів.

Нагадаємо, 4 квітня влади Азербайджану прийняли рішення закрити сухопутні і повітряні кордони. За останніми даними в країні виявили 1592 випадку коронавіруса, 21 чоловік помер. Також ми писали, що в Азербайджані на карантині будуть випускати з дому тільки за смс-повідомленням.

Як повідомлялося, у Грузії за коронавіруса заборонили їздити на легкових авто і зобов’язали всіх носити маски в приміщеннях.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь