Коронавірус в світі. Кордони Євросоюзу будуть відкривати на останньому етапі зняття карантину

Новини України

Кордони відкриють в останню чергу. Євросоюз пояснив, як буде виходити з карантину

Єврокомісія дала країнам ЄС рекомендації по відкриттю кордонів після карантину. Фото: Wallpaper Flare

Країни Євросоюзу повинні поступово знімати карантинні заходи, введені у зв’язку з пандемією коронавіруса. При цьому кордони ЄС будуть відкриті в останню чергу.

Про це йдеться в рекомендація для країн Євросоюзу про вихід з карантину, оприлюднені Єврокомісією.

Так, спочатку рекомендується знімати обмеження всередині країн у такому порядку: відкрити навчальні заклади, потім – торгові центри, після них – місця громадського харчування з обмеженням числа відвідувачів.

Після цього будуть зніматися внутрішні кордони і тільки після них – відкриють зовнішні кордони Євросоюзу. При цьому між кожним етапом скасування карантинних заходів повинно пройти близько місяця. Країна, яка вирішить завчасно зняти обмеження, повинна заздалегідь попередити інших.

“Обмеження на поїздки в першу чергу повинні бути зняті між районами з відносно низьким повідомленими рівнем поширення вірусу. Єврокомісія у співпраці з державами-членами буде вести список таких областей. Комісія також запропонує більш докладне керівництво про те, як поступово відновлювати транспортні послуги, зв’язок і вільне пересування настільки швидко, наскільки це дозволяє ситуація в області охорони здоров’я, також з урахуванням планування поїздок на літні канікули”, – сказано в документі.

Нагадаємо, раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що цілком можливо, що Франція або навіть весь Євросоюз залишать межі закритими до вересня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь