Коронавірус в світі. У заражених спостерігається аномальне згортання крові

Новини України

Вчені виявили патологію у всіх заражених коронавірусом

Медики виявили аномалію у всіх заражених коронавірусом. Фото: Facebook.com

Глава Ірландського центру судинної біології в Дубліні професор Джейм о’доннел заявив, що вченим вдалося знайти аномальну патологію, властиву всім, хто заразився коронавірусом.

Про це йдеться в журналі Eurekalert.

Так, у статті йдеться про те, що у всіх пацієнтів, у яких хвороба протікає у важкій формі, спостерігається аномальне згортання крові. Це призводить до виникнення мікротромбів в легенях.

Вчені виявили сотні тромбів по всьому легкому у заражених, хоча при інших захворюваннях подібних аномалій не спостерігається.

“Наші нові результати показують, що Covid-19 пов’язаний з унікальним типом розлади згортання крові, який в основному зосереджений в легенях і який, безсумнівно, сприяє високому рівню смертності, що спостерігається у пацієнтів з Covid-19”, – сказав о’доннел.

Саме це, стверджує він, є причиною низького рівня кисню в організмі хворого. На даний момент проводяться дослідження, зможуть різні методи розрідження крові знизити ризик утворення згустків.

Нагадаємо, російські медики заговорили про новий симптомі коронавіруса. У більшості пацієнтів з підтвердженим Covid-19, які знаходяться на лікуванні в московській лікарні у Коммунарке, виявлені висипання на руках і животі.

Також “Країна” писала, що одним із симптомів коронавіруса виявився кон’юнктивіт. А у ВООЗ підвищення температури тіла назвали самим першим і явним симптом зараження Covid-19.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь