Коронавірус в Тернополі. Заробітчанин покінчив з собою на самоізоляції

Новини України

Заробітчанин з Тернополя вчинив самогубство під час обсервації в лікарні

У Тернополі заробітчанин покінчив з собою в лікарні на самоізоляції. Фото: pixabay

39-річний житель Тернополя, який 14 квітня повернувся з Польщі, покінчив із собою під час обсервації в міській лікарні № 3. Лікарі повідомляють, що у чоловіка не було симптомів коронавіруса, він отримував лікарняну їжу, був одружений і виховував чотирьох дітей.

Про це повідомив Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом в Facebook.

Як зазначається, на протязі майже двох років чоловік майже весь час жив за кордоном. 20 квітня він потрапив на обсервацію в міську лікарню №3. “Симптомів коронавіруса у чоловіка не було, тричі на день він вимірював температуру тіла, не скаржився на самопочуття”, – зазначено в повідомленні.

Чоловік був одружений, виховував чотирьох дітей. “Йому ніхто не приносив до лікарні передач. Чоловік тричі на день отримував лікарняне харчування. В палаті, в якій жив один, був індивідуальний санвузол і балкон”, – йдеться в повідомленні.

У лікарні також розповіли, що ввечері 24 квітня чоловік закрився в палаті. На вечірньому обході медики не змогли відкрити двері і викликали поліцію. “Причину самогубства встановить слідство”, – зазначено в повідомленні.

Як повідомляла “Країна”, на ранок 25 квітня число заражених коронавірусом в Україні зросла до 8125 людина. Всього 25 квітня в Тернопільській області 565 випадків зараження коронавирусной інфекцією Covid-19, 8 – летальних і 55 людей одужали, серед яких мер Монастириська на Тернопільщині.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь